Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Słubice

Prasówki

Czym jest mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona stała ona do handlu z użyciem dźwigni, na najprostszych kryptowalutach. Przede każdym etapowi doskonałe rozwiązanie także dla pań dopiero zaczynających swoją sprawę na tym sektorze kiedy a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością ogromny zysk na to zajmują prostsze niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi jest też dużo intuicyjny i dostępny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Gubin

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość zakładu jest związana tylko z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na poziomie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układu do dolara. Podsumowując jest zatem handel kontraktami różnic cenowych CFD. Ponieważ na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy i na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w układu do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o moc korzystniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, iż jej związki nie mają pewnych ram czasowych. Mogą to zostać obalone w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Gubin

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu długimi i złymi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji jest też dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut powiązanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest wyjątkowo łatwe. W projekcie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na tył konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiedzę o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w projekcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy wykorzystywać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do lamusa lub przyjmujemy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w porządku godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Łączy się to wprawdzie z pobraniem prowizji. Rzeczywiście jest zatem związane z faktem, że zakup przy użyciu karty dokonuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W sukcesie pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% z jakiejś sprzedaży lub z jakichś 10 USD, w relacji z tego, która z ilości jest piękniejsza.

Doradca inwestycyjny Gubin

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który planują stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością jedną z najważniejszych korzyści Monfex są niskie opłaty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się też liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Obejmuje on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na poziomie 2000 USD, po odjęciu prowizji także innych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Ułatwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą i użytkownikami i zdobywa się do gier przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z zmiany udzielane są z drugiej części. Wysokość danego biznesu jest przecież ściśle skorelowana z wielkością używanej dźwigni. A tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do dużych zysków, należy jednak mieć, iż handel przy użyciu dźwigni uczestniczy w dwie strony. A może spowodować szybkie sukcesy, ale także oraz silne straty. Dlatego te przydatny jest zdrowy rozsądek i wdrażanie dźwigni adekwatnej do poziomu posiadanej już wiedzy i nauce.

Doradca inwestycyjny Gubin

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest dość bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób kiedy również metoda stosowana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany stanowi w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym uwagi jest fakt, że jako Facet jesteś kontakt do raportów i ekstraktów z konta w jakimkolwiek momencie. W jakiejś chwili możesz same się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia i pomoce swoich kont jesteś okazję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę dobrym zagrożeniem dla odbiorcy pewno być jedynie sam użytkownik, i tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu umiejętności i wiedzy gracza. A przed przystąpieniem gry reklamuje się dokładne zaznajomienie się z sektorem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też o wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest i możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych oraz do bloga zawierającego aktualne relacje z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy i co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Gubin

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs sieci jest schludny i prosty w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu oddaje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie dane są to informacje dotyczące salda oraz zysku, a też strat dla aktualnie wysokich pozycji. Także bardziej właściwym jest, że zostały tam również zamieszczone informacje dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są artykuły na materiał dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu proste są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście spośród tego stopnia widoczna jest też cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali też o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Widoczne są one w zakładce ”Środki” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszelką pewnością Monfex jest wartą polecenia platformą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując jest ona dostępna, intuicyjna i pozytywna także dla początkujących kiedy i zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego prawa w jakiejś chwili. Godnym uwagi jest też niewątpliwie aspekt, że dla użytkowników jest łatwa całodobowa infolinia. Z pewnością istotnym jest, że wszystkiemu jest też przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną funkcję odgrywa też dobre nastawienie do użytkownika. Ponieważ dzięki łatwemu dostępowi do tematów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na zwiększenie stanu swoich wiedz w rozgrywce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Gubin

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem również piekielnie wartościową oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję systemu na wykonywane operacje i wielką kwotę i prosty dostęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej element wszystek może bez kłopotu znaleźć na forach oraz w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments